wtorek, 31 lipca 2012

' trochę tu zimno ' pomyślałam, kiedy wylądowałam i wysiadłam z samolotu. tak właściwie, to wcale się nie myliłam, zostałam powitana deszczem, pierwsze wrażenie nieco przerażające, ale przez następnych kilka dni był upał, biorąc pod uwagę tutejszy klimat.. 

a teraz kilka spraw organizacyjnych. wybaczcie nam ten długi okres przerwy. nie był on związany z brakiem weny, tudzież czegokolwiek. o nie.. co to, to nie. niestety brak czasu sprawił, że tworzenie iiii tak dalej musiałyśmy odłożyć na dalszą półkę.

 tak też po 4 dniach spędzonych w domu po powrocie, wróciłam tam, skąd przyjechałam sprzed kilku dni, nie na długo, bo na kilka godzin i w taki oto sposób znalazłam się tu, gdzie się aktualnie znajduję. monika znajduje się w podobnym miejscu o podobnym klimacie, może noce jedynie są nieco ciemniejsze. przekonuję się coraz częściej o mocy naszej matki ziemi i wyobrażam sobie, co muszą czuć ludzie w skandynawii kiedy to dzień trwa 24 godziny.
 
wiem, że obiecałyśmy wam relację z festiwalu i tak, zdaję sobie sprawę z tego, że minęła już od tego momentu kupa czasu i niestety musicie być cierpliwi, bo jak to mówią co ma wisieć nie utonie, wiec tak czy inaczej wszystko pojawi się prawdopodobnie pod koniec wakacji, kiedy wrócimy już do domów, wywołamy kliszę, zmontujemy filmy itd. 

tymczasem zostawiam was z jedynymi zdjęciami, jakie w chwili obecnej posiadam   jeden z tych przemiłych słonecznych wieczorów spędzony częściowo w parku
na pożegnanie zdjęcie moje i moni z moich urodzin z sopotu kiedy czekałyśmy na dziewczyny. za wszystkimi tęsknię,
pozdrawiam z zimnej anglii i ściskam
p.

4 komentarze:

 1. magic starsyyy <3 ej wcale chyba nie jest tak tam źle, przynajmniej ładne samochody mają :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne zdjęcia! :)
  Zapraszam do mnie na konkurs gdzie można zgarnąć ciekawy galaktyczny drobiazg ;) www.mjumjufashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. jaki cudowny vanik :3 Anglia niestety zimną jest :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Można wiedzieć gdzie jest takowy cmentarz? Jak na 4 zdjęciu od dołu ;)

  OdpowiedzUsuń