poniedziałek, 2 lipca 2012

"cho na spacer zanim słońce zajdzie, porobimy jakieś zdjęcia..."- zaproponowała polka. no więc poszłyśmy. w drodze zachwycone pięknym widokiem wpadłyśmy na pewien pomysł. pomysł, który jest dosyć odważnym pomysłem, szczególnie gdy można spotkać sąsiadów i rolników wędrujących na ścieżce obok. niestety... klapa. może po wakacjach. albo w innym wymiarze. tak czy inaczej... muszę się sprężyć, bo jutro o 4 pobudka i kierunek GDYNIA! nie wierzę, że został jeszcze jeden dzień !!! na samą myśl piszczę i skaczę... a co będzie na miejscu to tego nie wie nikt...  będzie wielka relacja z tego cudownego wydarzenia. domyślam się, że nie będzie to jeden post. lista zrobiona. aparaty wzięte... no to w d r o g ę !  


pozdro
monia 

8 komentarzy:

 1. OMG.. nawet nie wiem co napisać. weszłam na waszego bloga przez totalny przypadek i tak polubiłam ten wasz beztroski sposób bycia, że przejrzałam go migiem całego, pochłaniając treść, zdjęcia i filmiki! ba, nawet poznałam parę fajnych kawałków dzięki Wam. :) dodatkowo zgaduję, że jesteście w moim wieku, więc jeszcze bardziej mnie to uszczęśliwia. kontynuujcie! :D

  jedną prośbę mam: mogłybyście sobie założyć konto na bloglovin.com? łatwiej byłoby mi śledzić waszego bloga. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękujemy bardzo, jest nam niezmiernie miło. oczywiście założymy, ale po powrocie
   xoxo

   Usuń
 2. We really like your blog, amazing photos!
  xo

  OdpowiedzUsuń
 3. pierwsze zdjęcie ma świetny klimat !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. zdjęcia maja niepowtarzalny klimat, świetnie wyglądasz! ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. zawsze uwielbiałam zdjęcia gdzieś pośród natury, no coż... mnie nie było to dane, ja muszę się zadowalać miejskimi przestrzeniami które stronią od zieleni :)

  podoba mi się !

  OdpowiedzUsuń