środa, 21 marca 2012

oh losie! co za okrutne zaniedbanie. w związku ze szkolnym maratonem nie wiem nawet na jakim świecie żyję, o ile w ogóle żyję. tak czy inaczej mam nadzieję, że wiosna przyniesie trochę wolnego czasu i inspiracji do stworzenia czegoś dobrego w każdym względzie, bo ostatnio sięgam po aparat tylko wtedy, kiedy się uczę, żeby oczywiście się nie uczyć.. 
mogę z czystym sercem rzec, że zakochałam się w nowej.. hm no może nie już takiej nowej, (zdjęcia są sprzed 2 miesięcy) kolekcji new looka, od której nie mogłam oderwać wzroku i jak przyszło mi wyjść ze sklepu to miałam łzy w oczach. krótko mówiąc z mojej głupoty nie starczyło mi pieniędzy i wyszłam ze sklepu z pustymi rękoma, chociaż to może nawet i dobrze po spędziłabym 3 godziny przy kasie zastanawiając się co wybrać. poniżej zdjęcia 3 koszulek, które oczywiście nie równają się z całą resztą. 
całuski
poleczka

1 komentarz:

  1. W hajskul wraz z wiosną rozpocznie się sezon poprawiania wszystkiego co możliwe. Ja na szczęście ogarniam wszystko w miarę na bieżąco, więc nie jest źle ;) a Wy do roboty, nie wolno zaniedbywać bloga!

    OdpowiedzUsuń